Centrālais birojs (Rīga):
Darba laiks:
I,II,III,IV,V9:00 - 14:00 | 15:00 - 18:00
Atsauksmes

06.01.2020

Педагог Елена по теории, замечательная, все хорошо объясняет, весёлая, сегодня благодаря ей сдала экзамен с первого раза, спасибо Елене и школе гросс, замечательная школа!
Kristīne Grinberga

12.11.2021

Larisa Dimante суперская преподавательница. Я очень благодарна ей за теоретическое обучение. И в школе и в csdd экзамен сдала с первого раза.
Marina Lipcenko

06.11.2021

Хочу выразить огромную благодарность инструктору Павлу Шудяеву! Павел-профессионал в своём деле, обьясняет всё доходчиво и спокойно, никогда не повысит голоса на курсанта. Училась с нуля, процесс обучения был не быстрый, но зато смело могу сказать, что езжу хорошо и без боязни выехать на дороги города и за его проеделы. Павел учит быть думающим водителем, который понимает свои действия за рулём, а также учит толерантности к другим водителям и комфортному вождению. Отдельное спасибо за фигуры-благодаря Павлу все фигуры выполнила в CSDD с пробной попытки! Большое человеческое СПАСИБО!
Darja Mihailova

02.11.2021

Хочу выразить особую благодарность преподавателю Tatjana Ščerbakova за ее профессионализм, качественной подачи теории, благодаря данному человеку я много изучил и многое узнал в сфере ПДД. Также хочу поблагодарить инструктора Edmunds Kulpis. Очень хороший человек, спокойный, всегда объяснит и покажет повторно, да и в общем научит вас уверено держать автомобиль на дороге! Благодаря данному человеку я освоил механическую коробку передач с нуля. Спасибо Вам!
Ilja

28.09.2021

Хочу поблагодарить инструктора Андриса, лучший инструктор, спокойный. Все очень хорошо обьясняет и так же, хороший человек. Учился с нуля, все сдал с первого раза, кроме вождения в автошколе. Всем советую именно этого инструктора! Проездил 25 уроков и сейчас спокойно езжу без боязни и уверенно.
Danila Ulanovs

25.09.2021

Очень хорошая школа!!!Сдала всё с 1 раза!По теории хочу отметить Елену,обьяснит так что поймет даже глупый))а инструктора Дмитрия Воронского!Спокойный,веселый и обьясняет все доходчиво!
Anna Maurite

16.09.2021

Liels paldies Valdim Blūzmanim par mācībām braukšanā! Ļoti vienkārši paskaidro, daudz noderīgus padomus deva un kopumā ir superīgs cilvēks! Vīrs ieteica Valdi, jo pats pie viņa mācijās un man arī ieteica. Par savu izvēli esmu vairāk kā priecīga un ieteikšu arī saviem paziņām un arī citiem iesaku mācīties pie Valda. :)
Baiba V. Pētersone

19.08.2021

Спасибо , очень хорошая школа, к каждому ученику индивидуальный подход . Очень хороший учитель Елена ☺️. Также хочу отметить лучшего инструктора (Andris Kerpe) ❤️
Justina Ramanauska

15.08.2021

Огромное спасибо Ларисе Дыманте!!!
Татьяна

25.05.2021

Paldies Grosam. Es, kā jau vismaz daļā studentu, vienmēr visu centos izdarīt maksimāli pēdējā brīdī, bet administrācijas daļas dāmas operatīvi vienmēr paspēja man izlīdzēt, lai viss sanāk ar teorijas daļu. Praktisko daļu jeb braukšanas mācījos pie Dzintara Burtnieka. Pirmais jautājums, kad ierados pie Dzintrara bija aptuveni šāds: "Kāpēc esi ieradies?" Pēc maza apmulsuma no manas puses, viņš turpināja "Ja iemācīties braukt, tad šī ir pareizā vieta." Apstiprinoši māju ar galvu un teicu, ka jā. Saku atklāti, nebiju tas pats apķērīgākais students uz pasaules, bet Dzintars ļoti pacietīgi un detalizēti skaidroja, kāpēc jādaras tas, kas jādara, skaidroja kļūdas un pamatoja visu, ko man teica darīt. Es esmu drošs, ka ilgu laiku nespēšu aizmirst "Nu Jāāāāni, kas tas tagad bija?". Ja sākumā uz braukšanām ļoti negribējas nākt, jo nevienam nepaīk, kad viņam nesanāk, bet Dzintars spēja nomotivēt un ar katru braukšānas reizi redzamais progress gan prasmē, gan lēmumu pieņemšanā bija kā dzinulis uz priekšu. Pēc veiksmīgi nokārtotā CSDD eksāmena, ar pirmo reizi, pirmais cilvēks, kas saņēma manu zvanu bija tieši Dzintars, jo ar lepnumu gribēju viņam teikt paldies, par ieguldīto darbu, lai šo dzīves posmu es noslēgtu uz veiksmīgas nots. Ļoti rekomendēju, ja meklējat instruktoru, kurš IEMĀCĪS BRAUKT un , protams, nokārtot arī eksāmenu.
Jānis Bruģis

24.05.2021

Gribēju pateikt paldies teorijas pasniedzējai Dacei Balodei. Man ļoti patika kā pasniedz, bija interesanti. Paldies paldies paldies :)
Dana

01.05.2021

Sandijs Feldmanis ir lielisks instruktors! Palīdzēja iemacīties vadīt auto un tikt pie vadītāja apliecības īsā laikā! Bija ļoti fleksibls, vienojoties par braukšanas nodarbību laiku! Rekomendēju Sandiju un vēlu, lai ikkatram izveidojas tikpat patīkams laiks mācoties pie viņa, kā tas bija man!
Madara Petersone

27.04.2021

Хочу выразить огромную человеческую благодарность своему автоинструктору Сандису Фелдманису! На протяжении всего обучения он поддерживал меня, делился своими маленькими секретами поведения на дорогах, давал по-настоящему ценные знания и навыки. У этого человека очень профессиональнй подход к обучению с положительным отношением и чувством юмора Он самый лучший инструктор из всех! Рекомендую,сто раз рекомендую!
Marina.

19.02.2021

Hochu virazitj ogromnejshuju priznateljnostj moemu instruktoru po imeni Sandijs Feldmanis!!! :) Eto Chelovek i Instruktor s Boljshoj bukvi! :) Professional! Ochenj prijatnij, s chustvom jumora, vse dohodchivo i objasnjaet ot A do Ja. S nim uchitsja odno udovoljstvie! Sandijs Spasibo! Ja s pravami! :)))
Marina.

07.01.2020

Мне понравилось учиться в Gross. Очень легкое общение с преподавателями и инструкторами. Все друг-друга понимают
Oksana Sem

07.01.2020

Ļoti laba autoskola - forši, interesanti un zinoši instruktori un izdevīgas cenas... Tiesības noliku 2 mēnešu laikā (ar pirmo piegājienu) - visiem iesaku.
Лана Барышникова

07.01.2020

Я всем настоятельно рекомендую! Я раза три уходил с других автошкол, пока не занимался а эту! Отношение к ученикам отличное, инструктора высший класс! Чувствуется совсем другой уровень!!!
Kaspars Sorokins

07.01.2020

Ļoti laba skola!Liels paldies pasniedzejai Tatjanai un Larisai.Teorija viss ļoti viegli un saprotami.Prakse gan bija sarežģīti un smagi(personīgi man).Bet pateicoties instruktoram Igoram Šķibustam man viss sanāca)))
Oksana Ekerte

07.01.2020

Iesaku instruktoru Sandiju Feldmani , tiešām lielisks instruktors . Iemācija mani braukt ļoti īsā laika posmā
Jolanta Neimane

07.01.2020

Очень понравилось обучение теории, экзамен по теории сдал с первого раза и в школе и в цсдд, обучение у инструктора тоже очень нравится и всё устраивает. Очень рекомендую обучаться в данной автошколе
Максим Макаров

04.04.2020

Все было круто!!!
Aleksandrs Gavrilonoks

06.01.2020

Teorijas apmācību apguvu pie Mihaila Kuļbanska, labākais teorētiskais pasniedzējs ever. Visu paskaidroja ar piemēriem no dzīves, izcila humora izjūta un patiesa degsme darot savu darbu. Visiem novēlu tik kolosālu pasniedzēju. :)
Līga Vētra

21.04.2020

Lieliska autoskola un tās pasniedzēji. Iesaku instruktoru Andri Ķepri, kurš iemācīja man braukt no nulles. Prot lieliski visu izstāstīt un paskaidrot. Tiešām super!
Linda Minčenoka

24.04.2020

Хочу посоветовать инструктора Евгения Леонова! Спокойный, доброжелательный. Без нервов и стресса я сдала экзамен в ЦСДД с первого раза.
Елена Липкович

06.05.2020

Очень хорошая автошкола (есть с чем сравнивать), отдельное спасибо конечно же моему инструктору Эрнесту Рудакову - спокойный, с хорошим чувством юмора, объясняет каждую ошибку доходчиво и спокойно Проехали официальный чясы и ещё чучуть, и экзамен благодаря инструктору сдал с первого раза!!! Рекомендую!!! Эрик Спасибо тебе огромное за всё.
Marks Petrovs

19.05.2020

Gribētu ieteikt un vienlaicīgi,pateikt PALDIES instruktoram Sandijam Feldmanim,cilvēks ar milzu pacietību,mieru un lielisku humora izjūtu!!!
Laura Seglicka

05.06.2020

В автошколе Гросс преподает теорию замечательный преподаватель Елена. Мне очень повезло, что я у нее обучалась!!!
Dina Kalvite

12.06.2020

Инструктор Андрей Жилютов вспоминается мне уже давно. С момента сдачи на права прошло уже больше 5 лет, а его советы вспоминаю до сих пор. Очень спокойный инструктор, с опытом, готов делиться им во время занятий. Рекомендую!
Никита

16.06.2020

Liels prieks bija apgūt, gan teoriju, gan braukšanu šajā autoskolā! Īpašu paldies gribētu izteikt teorijas pasniedzējai Jełenai, un braukšanas instruktoram Andrim Kērpe! Ar Andri nevienu braukšanu neesmu izbraukusi bez jaunām zināšanām visu izakaidrojis pa punktiem un iemācījis braukt un devis iespēju nolit autovadītāja tiesības! Paldies! Un veiksimi visiem!
Violeta

18.06.2020

Visi pedagogi ir pretīmnākoši, saprotoši un atsaucīgi, teoriju apmācija Jeļena, es sajūsmā, par to, cik interesantiem piemēriem no dzīvēs tā tiek pasniegta. Pievēršu kursantu uzmanību, ka super - instruktors ir Andris Ķērpe, iemācijis braukt visdāžādākos apstākļos, gan spilgtā saulē, gan lietū, kā arī ekstrēmās situācijās, kad garām brauc ātrā palīdzība un ugunsdzēsēju ekipāža! Pati par sevi nekad nespēju iemācīties koncentrēties uzreiz uz vairākām lietām (kā pie stūres - sajūgs, ceļš, zīmes, stūre utt) Andris iemācījis netikai justies droši pie stūres, bet arī pievērst uzmanību uz visām svarīgām detaļām braukšanā! Man prieks, ka šīs skolas ietvaros izdevies saņemt autovadītāja tiesības!
Violeta

27.06.2020

Vislielākais paldies instruktoram Sandijam Feldmanim! Patiešām, ļoti interesants un gudrs cilvēks, ne tikai auto vadīšanas prasmju apgūšanas ziņā, bet konkrēti kā personība. Papildus tam, ļoti spēcīgs, zinošs un izcils instuktors. Ja izvēlēsieties viņu, noteikti neatstās Jūs vīlušos - gan profesionāli, kārtīgi un pareizi iemācīs vadīt mašīnu un visus tehniskos jautājumus, gan arī sastādīs lielisku kompāniju Jūsu apmācības laikā. Galvenais, klausīties, atcerēties un pielietot praksē viņa sniegtos padomus. Sagatavoja mani lieliski un iemācīja daudz vairāk, nekā no viņa tika prasīts!
Forest Forest

29.06.2020

Milzīgs paldies instruktoram Andrim Ķerpem par iegūtajām zināšanām, atbalstošo attieksmi, mierīgumu un pacietību! Ar visu to, ka apmācību procesā man pieteicās bērniņš, Andris bija ļoti saprotošs, iejūtīgs un vienmēr ar prieku gāju uz braukšanas nodarbībām kā rezultātā CSDD braukšanas eksāmenu noliku ar pirmo reizi!
Dace Lieldaudziete

02.07.2020

Отличная автошкола. Мне очень повезло с инструктором! Андрис Керпе просто лучший!!! Научил ездить без боязни на дороге, доходчиво и четко объясняя каждый момент. Очень спокойный и приятный в общении, а главное большой профессионал своего дела! Искренне советую Андриса!!!
Jelizaveta

07.07.2020

Тоже хотела выделить Елену, просто замечательный учитель!
Ксения

12.07.2020

Lieliska autoskola. Iemācijos visu no nulles. Pilnīgi pašai prieks par savām auto vadīšanas prasmēm. Tagad.
Maiga Paduse

17.08.2020

Спасибо большое Сандию Фелдманису. Очень толковый инструктор, учит динамичной и аккуратной езде, а также быстро ориентироваться на дороге. Советую!
Angelina Sabļina

20.08.2020

Mizlīgs paldies instruktoram Sandijam Feldmanim. Ļoti patīkama un vērtīga mācību pieredze. Guvu ļoti labu izpratni par auto vadīšanu, patīkamu mācību atmosfēru un daudz vērtīgu padomu. Sagatavoja un iedrošināja eksāmenam, kuru veiksmīgi nokārtoju no pirmās reizes. Vēlreiz milzīgs paldies :)
Marija Marija

31.08.2020

Viennozīmīgi iesaku instruktoru Dzintaru Burtnieku! Fantastiski iemāca braukt un sagatavo ne tikai eksāmena nokārtošanai bet dzīvei! Csdd nokārtoju ar pirmo pateicoties iegūtajām iemaņām pie instruktora.
Santa Dejus

10.09.2020

Noteikti varu ieteikt šo autoskolu, caur kuru arī man izdevās salīdzinoši īsā laikā iegūt autovadītāja apliecību. Gross tam lieliski sagatavoja un eksāmeni tika nokārtoti ar pirmo. Autoskola, kura BEZ jebkādām slēptām izmaksās un negodīgiem trikiem lieliski sagatavo jaunos autovadītājus drošai braukšanai dzīvē. Teoriju mācījos pie ļoti forša pasniedzēja Renāra, bet braukšanu pie superīgā instruktora Normunda Kolāta. Lielumlielais paldies!! ^^
Beāteee

10.09.2020

Ļoti laba autoskola, visu var nokārtot bez nekādiem starpgadījiem,labi pasniedzēji,un vēl labāks instruktors - Sandijs Feldmanis. Sāku braukšanu no nulles, lieliski visu iemācījos, pacietīgi un mierīgi stāstīja, un arī ieguvu daudz zināšanas ārpus ceļa noteikumiem. Noteikti iesaku! :)
Megija Augustāne

13.09.2020

Остались хорошие впечатления от обучения в школе Гросс. Оба экзамена (и теория, и вождение) были сданы в ЦСДД с первого раза, в чем большая заслуга преподавателя Татьяны и инструктора Андрея Глушкова. Отдельно хочется отметить Андрея, как профи своего дела + спокойное общение и объяснение ситуаций которые могут и возникают при управлении автомобилем.. Спасибо ;)
Artem Hizatullin

14.09.2020

Странно, оставлял отзыв сразу после сдачи экзамена, но его здесь так и нет. Хорошая автошкола! Все занятия проводятся добросовестно. Все вопросы разбираются. Инструктором был Burtnieks Dzintars. Спокойный и добрый мужик. Объясняет очень доходчиво и понятно. Удалось сдать и школьный экзамен, и экзамен в CSDD с первого раза. Советую!
Valentin Kim

15.09.2020

Andris Ķerpe labākais braukšanas instruktors! Iemācīja braukt no nulles, un visus eksāmenus nokārtoju ar pirmo reizi!
Paula Paula

15.09.2020

Очень хорошая школа, отзывчивая, учителя и администрация всегда идут на встречу и помогают! Прекрасный инструктор на автомат Дмитрий Воронскис , очень спокойный, с ним на дороге чувствуешь себя уверенно, дольше нужного не держит, сдала экзамен с первого раза, всем советую его и эту автошколу! Спасибо!
Екатерина Громова

18.09.2020

Лариса Носкова суперская преподавательница. Я очень благодарна ей за теоретическое обучение. И в школе и в csdd экзамен сдала с первого раза.
Валерия Леонова

15.10.2020

Хочу, сказать огромное спасибо своему инструктор Владимиру Шершневу. Если вы новичок, или не уверены в себе, то вам точно к нему. Он профессионал своего дела. Терпеливо и доходчиво всё объяснит, не когда не повышает голос. С ним легко и просто. Благодарю ему сдала вождение с первого раза, хотя 10 лет назад, училась и забросила вождение, так как 5 раз завалила экзамен, и думала, что это не моё. А он смог научить и вернуть веру в себя. Теперь я обожаю водить автомобиль.
Jelena Smirnova

20.10.2020

Понравилось обучение в данной автошколе, особенно помогло понять свои ошибки и набраться опыта вождение с инструктором Эрнестом Рудаковым. Все объяснил доходчиво и спокойно. Горячо советую и рекомендую!
Aleksejs N
Uzrakstiet atsauksme
Augšupielādēt fotoattēlu data icon
Īpašie piedāvājumi